Myup.ir | Image Hosting & Photo Sharing 10 قهرمان برتر جهان را در قرن بیست و یک
X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
Wwe Best
Wwe Universe - Raw vs SmackDown
محمد شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۱


»»» نفر دهم: بوکرتی

بوکرتی یکی از برترین استارهای کمپانی هست چه در زمانی که در wcw فعالیت میکرد و توانست پنج قهرمانی جهان را در انجا کسب کند و در wwe هم در سال 2006 پس از انکه توانست قهرمان کینگ اف د رینگ شود به اوج برگشت و توانست در پی پر ویو امریکن بش 2006 با شکست ری مستریو بار دیگر کمربند جهان را از ان خود کند.

»»» نفر نهم: کرت انگل

در سال 1996 کرت انگل توانست قهرمانی مسابقات المپیک در رشته کشتی را از ان خود کند و مدال طلا را به گردن بیاویزد پس از ان این استار بزرگ مورد توجه مسولان کمپانی قرار گرفت و وارد عرصه کشتی کج شد. کرت توانست در طی دوران حضورش در wwe هم افتخار کسب کمربند جهان هم wwe را داشته باشد و تنها کسی در کشتی کج لقب بگیرد که هم مدال طلای المپیک و هم کمربند جهانی کشتی کج را در دست داشت. کرت به غیر از قهرمانی های ذکر شده افتخارات بسیاری هم نصیب خود کرد از جمله قهرمانی کینگ اف د رینگ و قهرمانی سنگین وزن wcw که افتخار بزرگی به حساب می اید.


»»» نفر هشتم: کرس جریکو

کزس جریکو اولین شخص در تاریخ نام گرفت که هم زمان دو کمربند wwe و سنگین وزن را در دست داشت. در شبی که توانست استن کلد و دراک را شکست دهد و در عین ناباوری همگان قهرمان اندسپیوتید لقب بگیرد. افتخارات جریکو به همیجنا ختم نمیشود. بعد از ان چهار بار دیگر توانست کمربند جهان و wwe را از ان خود کند همچنین با نه بار قهرمانی بین قاره ای رکورد دار کسب این کمربند میباشد.

»»» نفرهفتم:باتیستا

باتیستا کسی است که توانست رکورد طولانی ترین زمان حفظ کمربند را نصب خود کند. در طی رکوردی عجیب باتیستا 282 روز توانست کمربند را حفظ کند و تبدیل به یکی از بزرگترین قهرمانان تاریخ شود. در کارنامه باتیستا 4 بار قهرمانی جهان و دو بار قهرمانی wwe دیده میشود.

»»» نفر ششم: رندی ارتن

رندی ارتن هم یکی از رکوردداران در تاریخ میباشد. او در سال 2004 در پی پر ویو سامر اسلم توانست با شکست دادن کریس بنوا در مسابقه ای که برای قهرمانی جهان برگزار شد لقب جوان ترین قهرمان تاریخ شود که کمربند جهان را کسب کرد. ارتن در سن 24 سالگی موفق شد این افتخار را کسب کند. و به دنبال ان همیشه در اوج بود و تا کنون موفق شده است نه بار قهرمانی کسب کند که شش تای انها مربوط به wwe و سه تای انها مربوط به کمربند سنگین وزن میباشد.

»»» نفر پنجم: سی ام پانک

پانک تنها کسی است که در تاریخ دوبار موفق شده است برنده مانی این د بنک شود. او کی بار توانست با کش کردن کیفش با شسکت ادج قهرمان جهان شود و اولین استریج ادج تاریخ لقب بگیرد که موفق به کسب کمربند سنگین وزن شده و پس از ان در سال 2009 پس از انکه جف هاردی توانست ادج را شکست دهد و قهرمان جهان شود پانک وارد شد و با کش کردن کیفش و شکست جف هاردی برای دومین بار قهرمان جهان شود. در سال 2011 هم در پی رویو مانی این د بنک با شکست جان سینا توانست قهرمان wwe شود و پس از ان دوران اوج گیری پانک شروع شد و اکنون یکی از برترین قهرمانان تاریخ میباشد. تا کنون هم رکورد خارق العاده ای به ثبت رسانده و از پی پر ویو سروایور تا کنون توناسته کمربند خود را حفظ کند.

»»» نفر چهارم: اندرتیکر

اندرتیکر یکی از استارانی میباشد که وقتی کمربندی را کسب میکند به سختی ان را از دست میدهد. کارنامه استریک اندرتیکر در رسلمنیا گویای همهچیز است. وی توانسته در این رویداد بزرگ با شکست دادن بزرگانی ون باتیستا, ادج , سید قهرمان جهان را از ان خود کند. همچنین جزو معدود استارانی است که توانسته است قهرمان اندسپیوتید شود. همچنین مجموعا 207 روز توانسته است کمربند جهان را حفظ کند.

»»» نفر سوم: ادج

11 بار قهرمانی جهان او را از سار استاران متمایز کرده است. ادج از سال 2006 پس از کش کردن کیف خود و شکست جان سینا توانست اولین قهرمانی خود را به دست اورد پس از دوران ظلایی ادج اغاز شد و تعداد قهرمانی های خود را به 11 رساند ییک از به یاد ماندنی ترین قهرمانی های ادج و البته شوکه کننده ترین شکست مستر کندی بود. کندی در سال 2007 توانست برنده مانی این د بنک شود ولی ادج در مسابقه ای عجیب بر سر کیق مانی این د بنک توانست کندی را شکست دهد و کیف را ن ان خود کند و به دنبال ان با کش کردن کیف در مقابل اندرتیکر قهرمان جهان شود.

»»» نفر دوم: تریپل اچ

تریپل اچ یکی دیگر از استاران پر قدرتی است که وقتی کمربند را صاحب میشد به سختی واگذار میکرد. هانتر تا کنون 13 قهرمانی جهان را در کارنامه دارد و از این حیث پس از ریک فلیر دومین رکورددار از این حیث میباشد. همچنین در سال 2002 با شکست دادن کرس جریکو در رسلمنیا توانست قهرمان اندسپیوتید گردد. بسیاری د گیم را کسی میدانند که سخت ترین مسابقات را برای قهرمانی انجام داده و از این حیث او را با دیگران متمایز کرده است.

»»» نفر اول: جان سینا

جان سینا کسی است که پس از تریپل اچ با 12 قهرمانی جدی ترین رقیب برای شکستن رکورد میباشد و با توجه به اینکه هنوز پتانسیل ادامه کار دارد به عقیده بسباری رکورد هانتر را که تنها یک قهرمانی فاصله دارد خواهد شکست و شاید به رکورد ریک فلیر هم برسد!! یک رکورد جالبی که سینا به ثبت رسانده مجموعا 1058 تعداد روزهایی بوده که مجموعا سینا کمربند wwe را حفظ کرده که این رکورد 400 روز بیشتر از کل 9 استاری هست که در بالا ذکر شده!!!