Myup.ir | Image Hosting & Photo Sharing در چارچوب اخبار
X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
Wwe Best
Wwe Universe - Raw vs SmackDown
محمد سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۱

»»»SummerSlam:گمانه زنی ها برای 25مین سالگرد پی پر ویو سامراسلم بیشتر شد،طبق اخبار منتشر شده اگر سی.ام پانک موفق شود که کمربند را نزد خویش نگاه دارد حریف او در پی پر ویو سامراسلم کسی نیست جز بیگ شوء.

»»»کمربندها:"سی.او.او" تریپل ایچ گویا قصد دارد تا در پی پر ویو های بعدی با این شرایط که هر دو برند یکی شده اند،کمربندهای بین قاره ای و ایالات متحده را نیز یکی کند،همچنین گمانه زنی ها برای تغییر نام راء به راء اکتیو از شروع سه ساعته شدن این شوء زیاد است.

»»»استون کلد:طرفداران استیو آستین بزودی منتظر بازگشت این استار باشند،طبق اخبار منتشر شده از توییتر او درباره لورینایتس توویت هایی انجام داده و ابراز تنفر از وی کرده است،همچنین سایت کمپانی نیز مقاله ای دراین باره انتشار داده است.

»»»دی ایکس:طرفداران این گروه نیز منتظر بازگشت این گروه برای یک شب باشند،قرار است در اولین شوء سه ساعته راء که در تاریخ 23 جولای انجام شود این تیم یک مسابقه داشته باشد.همچنین هندیکپ مچ سینا دربرابر بیگ شو و لورینایتس نیز تبلیغ شده است.

»»»الکس شلیلی:بعد از اینکه استار فلایر تی ان ای از این کمپانی جدا شد،مسئولان WWE قصد به خرید این استار قدرتمند را دارند،یکی از نزدیکان شلیلی به خبرگزاری ها گفته کمپانی تمایل زیادی به خرید وی دارد،ولی شلیلی در توییتر گفته است که قبل از ادامه فعالیت قصد دارد کمی آرامش را تجربه کند.

»»»دِراک:دانایان"دِراک"جانسون دیروز در پاسخ یکی از طرفدران نسبت به بازگشت لسنار گفت:من کشتی گرفتن لسنار را دوست دارم،مسابقات هیجانی و حماسه ای را در کارنامه خود دارد