Myup.ir | Image Hosting & Photo Sharing نتایح کامل مسابقات اسمکدان ۲۵٫۵٫۲۰۱۲
X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
Wwe Best
Wwe Universe - Raw vs SmackDown
محمد شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱

ابتدای شو :

ابتدای شو ایو تورس وارد رینگ شد گفت : ما همه خوشحالیم که لورنایتس جنرال منیجر راء و اسمکدان هنوز باقی ماند او گفت مستر لورنایتس جان سینا را پین کرد و یک برد زیبا را ثبت کرد سپس گفت لورنایتس امشب اینجا نیست! ادامه داد او جای خودش امشب مرا رئیس این برند کرده و من می خوام تصمیماتی درباره ی کمربند شیمس بگیرم امشب دو اتفاق خواهد افتاد ۱- امشب شیمس به دلیل هل دادن لورنایتس در هفته ی گذشته ی راء عذر خواهی کند ۲- و من امشب حریف شیمس را در نو وی اوت معرفی خواهم کرد.

سپس تم سانگ آلبرتو دل ریو زده شد و او وارد شد و گفت بگذار ابتدا یه چیزی بگم تو زنه خیلی زیبایی هستی و مطلب بعدی این است که تو چرا می خواهی حریف را مشخص کنی کی بهتر از من ؟ من می خواهم حریف شیمس باشم گفت خواهش می کنم این فرصت زیبا را به من بده او گفت یه سئوال دارم به نظرت اگه جان لورنایتس اینجا بود این اجازه رو به من می داد یا نه؟ او گفت بله ، او من رو نامبر وان کنتندر کن که رندی اُورتن وارد سالن شد او با تشویق هوادارن وارد سالن شد ایتدا گفت اسم من رندی اُورتن است او گفت بگذار برای این تصمیم گیری از مردم کمک بیگریم او از مردم پرسید که شما می خواهید که آلبرتو دلریو در مقابل شیمس قرار بگیرد که تماشا چیان به این سئوال با هوهوی خودشان پاسخ دادن سپس گفت می خواهدی رندی اُورتن در مقابل شیمس قرار گیرد که همه خوشحال شدند که سپس کین وارد سالن شد او گفت من می خواهم این مسابقه را داشته باشم و این دو نباید حق این را داشته باشن سپس ایو گفت حریف شیمس در نو وی اوت اگه مسابقه ی تریپل تریت مچ خود را برنده شود مشخص می شود.

مسابقه ی اول :

کریسچن در مقابل هونیکو

در این مسابقه هونیکو همراه با دخالت های کاماچو خوب ظاهر شد و ضربه های زیادی به کریسچن وارد کرد اما در آخر کریسجن بعد از وارد کردن مشت و چک های خود از تاپ روفت بالا رفت و یک فلاین کلوزلاین را وارد کرد و آماده ی کیل سوئیچ شد که کاماچو دخالت کرد اما کریسچن یک لودراپ کیک را وارد کرد و او را دور کرد ولی هونیکو در برگشت خواست یک سوپلکس را انحام دهد که کریسچن خلاص شد و کیل سوئیچ را انجام داد و از تاپ روفت بالا رفت و فلاین بیگ اسپلش را امجام داد و برنده ی بازی شد.

بعد از مسابقه کودی رودز وارد شد و گفت من در نو وی اوت تو را شکست خواهم داد و به استوریت پایان می دهم مانند شان مایکل در یک شب برای همیشه او گفت یه چیزی را بگذار بهت بگم کسی نه به تو و نه به کمربندات اهیمت می دهد سپ گفت من در ریمچ خودم با شمارش شماره های یک ، دو و سه برنده ی بازی می شم و سالن را ترک کرد.

مسابقه ی دوم :

برادران یو سو در مقابل دری یانگ و تایتیس اونیل

در ابتدای بازی برادران یوسو بازی را خوب شروع کردن اما ببعد از مدتی اونیل ممنتوم را در دست گرفت و ضربه های زیادی به جی یو سو وارد کرد ولی در آخر جیمی یوسوخواست حرکتی از روی تاپ روقت انجام دهد که اونیل دخالت کرد و جیم یو را از بالا به زمین انداخت سپس دری یانگ فینیشر خود را زد و برنده ی بازی شد.

سپس بعد از مسابقه دمویی از سین کارا نشان داده شد و گفته شد که او در هفته ی بعد اسمکدان باز خواهد

گشت.

مسابقه ی سوم :

برایان ادواردس و کوین بندل در مقابل رای بک در یک مسابقه ی هندی کپ مچ

در باتدا ادواردس و بندل هیچ کاری انجام ندان و تمام ضربات را رای بک انجام داد او دو پاور بامب را زد و آماده ی کلوزلاین مخصوص خود شد این کار را انجام داد و سپس هر دوی آن دو را کول کرد و یک دابل رانیگ بک دراپ دو نفره را انجام و پین کرد و برنده ی بازی شد.

مسابقه ی چهارم :

سانتینو مارلا در مقابل ریکاردو رود ریگز

در این مسابقه بعد از حرکات خنده دار ز هر دوی آن ها سانتیو به زیر رینگ رفت و ریکاردو هم به گوشه ی رینگ رفت و منتظر ماند تا سانتیو وارد شود اما سانتینو دوباره از همان قسمتی که به زیر رینگ رفته بود بیرون آمد و کبرای خ.د را انجام داد و پین کرد و بنرده ی بازی شد.

معذرت خواستن شیمس :

ابتدا شیمس وارد رینگ شد و گفت من نمی دونم برای چی باید از او معذرت بخواهم من با او فقط یه تصدف کوچیک داشتم و او هم یتن مسئله را بزرگ کرده او گفت : در هفته ی گذشته من برای کمک به جان سینا وارد سالن شدم و در حال دویدن به رینگ بودم که لورنایتس مقابل من بود و من هم تنه ام به او به صورت تصادفی برخورد کرد.او سپس به جای عذر خواهی از لورنایتس او را به همراه ایو و اُوتانگا مسخره کرد سپس گفت من دوست دارم که حریف من در نو وی اوت رندی اُورتن باشد که ویکی گوروو وارد شد و جک سواگر را معرفی کرد او وارد شد و مسابقه ی بین این دو شروع شد.

مسابقه ی پنجم :

شیمس در مقابل جک سواگر

در این مسابقه در باتدا سواگر بهتر بود ولی شیمس به بازی برگشت و در آخر بعد از زدن ده ضربه ی مخصوص خود یک سوپلکس را اجام داد و آماده ی بوگ کیک شد که سواگر جاخالی داد و خواست گواتیس پاور بامب را بزند که شیمس او را هل داد و برگ کیک را زد و بازی را به نفع خود به پایان رساند.

مسابقه ی ششم :

دمین سنتو در مقابل یوشی تاتسو

او ابتدا وارد شد و از خوش بسیار تعریف کرد و یوشی تاتسو را هم مسخره کرد سپس مسابقه شروع شد که ابتدا یوشی خواست ضربه ی وارد کند که سنتو بهتر ظاهر شد و یک نک بریکر مخصوص خود را زد و برنده بازی شد.

صحبت های بیگ شو درباره ی مسابقه اش در نو وی اوت

او ابتدا وارد شد و گفت : من قبل از شوء راء اُور د ِ لیمیت اخراج شدم ولی در مسابقه آن دو من در بک استیج دوباره به کارم بازگشتم او گفت من با این وزن زیادم ولی کشتی را دوست دارم اون کاری که کردم به خاطر این بود که من هیچ دوستی ندارم شما هم دوستانه من نبودید او گفت من به خاطر این مسابقه هایی که برای شما دادم هیچ تشکری از من نکردید من هیچ دوستی ندارن نه در اینجا و نه در جهان و از این به بعد مثل شما که به من اهمیت نداد به شما اهمیت نمی دم سپس تماشاچیان “سینا سینا” را سر دادن او گفت با اون کاری که انجام دادم جان لورنایتس زندگی من را دوباره برگرداند من یک قرارداد جدید طولانی مدت امضا کردم او گفت من جان سینا را با یک بیگ رایت هند پین می کنم و داور هم تا شماره سه می شمارد و من برنده می شم ، او گفت شما مردم اصلا به من اهمیت نمی دید و من هم به شما اهیمت نمی دم سپس از سالن خارج شد.

مسابقه ی هفتم :

مسابقه ی تریپل تریت مچ ( بین کین ، رندی و البرتو دلریو)

ابتدای شو کین وارد رینگ شد اما برایان با صندلی از پشت وارد شد و ضربه های بسیار زیادی را وارد کرد تا اینکه داوران او را از رینگ بیرون کردند ولی به هر حال بعد از مدتی استراحت برای کین آلبرتو دلریو وارد شد وبعد هم در ا]ر رندی اُورتن وارد شد.

در ابتدای بازی رندی هم کین و هم دلریو را زد و دلریو را از رینگ خارج کرد ولی در برگشت یک بیگ بوت را از کین دریافت کرد و برای مدتی مُمنتوم را در دست گرفت ولی با دخالت آلبرتو رندی یک بک بریکر را زد ولی کین هم رندی و هم دلریو را از رینگ خارج کرد ولی در اواخر بازی رندی بعد از دی دی تی خود بروی دلریو آماده ی آر کی اُو شد ولی دلریو نگذاشت تا این کار انجام شود و او را به سمت طناب هل داد که کین در بیرون رینگ از پای رندی گرفت و او را به بیرون رینگ انداخت و سپس او را به پلکان رینگ کوبید ولی خواست داخل رینگ شود ولی دلریو خواست حرکتی اجرا کندکه کین سر او را به طناب کوباند و از تاپ روفت بالا رفت و خواست فلاین کلوزلاین را بزند که دلریو جاخالی داد و شروع به ضربات پا کرد و خواست کراس آرم بریکر را بزند که کین از گرنش گرفت و چکسلم را زد ولی خواست پین کند که برایان همراه با یک صندلی وارد شد و کین به دنبال او افتاد و دوباره خواست به رینگ برگردد که رندی در برگشت آر کی او را زد و پین کرد اما دلریو نگذاشت و با ضربه ی پا رندی را دور کرد و خودش پین کرد و برنده ی بازی شد.

و به این ترتیب شوی این هفته اسمکدان با پیروزی و خوشحالی دلریو به پایان رسید.