Myup.ir | Image Hosting & Photo Sharing بیوگرافی براک لزنر
X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
Wwe Best
Wwe Universe - Raw vs SmackDown
محمد شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۱

براک لزنر در ۱۲ جولای سال ۱۹۷۷ در شهر وبستر متولد شد.او تا زمانی که یک دانشجو بود در دانشگاه مینسوتا درس خواند ، سپس وی در سال ۲۰۰۰وارد کشتی کج یا رستلیگ شد.او بعد از بهد از تحصیلش وارد کمپانی معروف دبلیو دبلیو اف اُوهایو شد. او سپس با یکی از زنان همان کمپانی ازدواج کرد.

او در اولین شب بعد از رسلمنیای ۱۸ کشتی گیرانی همچون مِیون،اَل اسنو و اسپانکی را شکست داد. مربی او پاوول هی من که به صورت مخفیانه با وینس مک ماهون کار می کرد بود.لزنر به مدیر کمپانی آن موقع دبلیو دبلیو ای یعنی وینس مک ماهون کمک کرد تا ریک فلر را بزند وشکست دهد.او در ۲۳ زانویه سال ۲۰۰۲ توانست با شکست دادن راب وندان کینگ آف دِ رینگ شود.

ولی او در یک مسابقه ی برگ در سامر اسلم با یک (بیور هاگ) از هالک هوگان شکست خورد،او بعد از مسابقه هالک هوگان صورت براک را پر از خون کرد.او در سامر اسلم سال بعدش توانست راک را شکست دهد و صاحب کمربند بلیو دبلیو ای شود آن مسابقه برای هر دوی آن ها حیصیتی بود در آن سال که او توانست پیروز شود.سپس او وارد برند اسمکدان شد.او در آن برند شروع به موشکافی کرد.

او اولین مردی بود که بوسیله کمربند آندرتیکر را مصدوم کرد.او قبل از شروع یک مسابقه بین خود و آندرتیکر همسر آندرتیکر را دزیذ و از او به عنوان یک گروگان استفاده کرد و در مسابقه ای که بین آندرتیکر وخود داشت و مسابقه ای که هل اینه سل بود دست آندرتیکر را شکست.او حتی در مسابقه ای که در سوروایورسریز داشت بین بیگ شو ،پاوول هی من و خود توانست پیروز شود.او رویال رامبل را برد و در رسلمنیای ۲۱ مقابل کروتنگل مسابقه داد او مسابقه را برد ولی چون ضربه های زیادی دریافت کرده بود به بیمارستان فرستاده شد.او حتی دوباره سر کمربند در یک مسابقه ۳ وی مچ بین خود ش ، بیگ شو و کروتنگل باز هم توانست مساقه را ببرد.

او در یکی از برند های راو حرف های بدی به گلدبرگ زد و لزنر بعد از چند ماه بعد مسابقه ای بین ادی گوروو داشت که گلدبرگ برای تلافی در آن مسابقه دخالت کرد و لزنر بازی را باخت

سپس او با گلد برگ در رسملمنیا مسابقه دادند که قبل از مسابقه استیو واستین وارد شد و گفت که لزنر باید از دبلیو دبلیو ای خارج شود ولی گلد برگ دخالت کرد و آن دو با هم به مسابقه پرداختند که گلد برگ توانست پیروز شود.

سپس او از کمپانی دبلیو دبلیو ای خازج و در سال ۲۰۰۵ به کمپانی آی دبلیو جی پی در زاپن رفت او سپس در سال ۲۰۰۷ به کمپانی میکس مارشال آرتس رفت.او در اولین مسابقه بین خودش و مین سو کیم توانست به صورت سینگل پیروز شود او سپس در سال ۲۰۱۱ به کمپانی یو اف سی رفت او در اولین مسابقه اش مقابل فرانک میر نتوانست پیروز شود و بازی را باخت. سپس در مسابقه ی دومش در مقابل هیت هرینگ تواسنت پیورز شود.او سپس با برنده شدن در مقابل رندی کوتچر توانست قهرمان کمربند سنگین وزن جهان یو اف سی شود.

تمامی برد های کمربند سنگین وزن جهان یو اف سی براک لزتر:

برد اول در مقابل رندی کوتچر

برد دوم در مفابل فرانک میر

برد سوم باز هم در مقابل فرانک میر

برد چهارم در مقابل شین کاروین

برد پنجم در مقابل کین ولاسکوزتمامی برد های کمربند دبلیو دبلیو ای براک لزنر

برد اول در مقابل راک

برد دوم درمقاابل بیگ شو و پاوول هیومن

برد سوم در مقابل کروتنگل

برد چهارم در مقابل ادی گوورو و گلد برگ

برد پنجم در مقابل جف هاردی

برد ششم در مقابل پاوول هیومن و گروه هاردی بویز

برد هفتم در مقابل تست

برد هشتم در مقابل راب وندان

برد نهم هم در مقابل راب ونذدان

برد دهم در مقابل راک

برد یازدهم در مقابل آندر تیکر

تعداد برد های براک لزنر در سال ۲۰۰۳

برد اول در مقابل کریس بنوها و کروتنگل بر سر کمربند ورولد گریتست تگ تیم

برد دوم در مقابل کروتنگل بر سر کمربند دبلیو دبلیو ای

برد سوم در مقابل جان سینا

برد چهارم در ۶۰ ثانیه برسر کمربند دبلیو دبلیو ای در مقابل کروتنگل

تعداد بردهای لزنر در کمپانی یو اف سی

برد اول در مقابل فرامک میر

برد دوم در مقابل هیت هرینگ

برد سوم در مقابل رندی کوتچر

برد چهارم در مقابل کین ولس کویز

برد پنجم در مقابل شین کاروین

برد ششم در مقابل الیستر اوریم