Myup.ir | Image Hosting & Photo Sharing بیوگرافی کشتی کج
X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
Wwe Best
Wwe Universe - Raw vs SmackDown
محمد جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۱
مارک ویلیام کالاوی (به انگلیسی: Mark William Calaway)(متولد ۲۴ مارس ۱۹۶۵)، معروفترین کشتی‌گیر حرفه‌ای آمریکایی است که با عنوان آندرتیکر (به انگلیسی: The Undertaker) به معنی مامور کفن ودفن) وارد رینگ می‌شود. وی هم اکنون در اسمکدان فعّال است. او به مدت بیست و یک سال با کمپانی دبلیودبلیوای همکاری کرده است. مارک کالاوی کشتی حرفه‌ای را ازWCCW (World Class Championship Wrestling) در سال ۱۹۸۴ آغاز نمود. سپس او به World Championship Wrestling در سال ۱۹۸۹ رفت. وقتی که WCCW قراردادش را تمدید نکرد، او در سال ۱۹۹۰ به دبلیودبلیوای پیوست و تا هم اکنون با این کمپانی همکاری کرده است. اندر تیکر دو لقب کاملا متضاد یکدیگر دارد: مرد مرده(به انگلیسی: dead man) و نمرده(به انگلیسی: undead) که سرچشمه‌ی آنها از شخصیت‌های مختلف وی در طول سال‌ها است. او با مامور کفن و دفن غربی در سال ۱۹۹۰ شروع کرد و در پایان دهه‌ی۹۰، با عنوان رهبر تاریکی بازی کرد. قبل از بازگشتش به مرد مرده در مارس سال ۲۰۰۴، با عنوان امریکایی عوضی(یک موتور سوار) که از ۲۰۰۰ تا۲۰۰۳ از آن استفاده کرد نیز بازی کرد. بازی‌هایی که او تخصص آنها را دارد، مسابقه‌ی تابوت، زنده دفن شده، جهنم در قفس، آخرین سواری هستند.کین (به انگلیسی: Kane) به عنوان برادر وی خوانده می‌شود،(البته این دو، هیچ نسبت فامیلی در دنیای واقعیت با یکدیگر ندارند). اندر تیکر در رسلمینیا رکورد شکست ناپذیری 20-۰(20بازی،20برد) را دارد. در کنار تمام موفقیت‌ها و افتخارات، کالاوی سابقه‌ی ۸ قهرمانی را دارد: چهار بار قهرماندبلیو دبلیو ای، سه بار قهرمانی سنگین وزندبلیو دبلیو ای با عنوان اندر تیکر، و یک قهرمانی سنگین وزنuswa با عنوان خدای شکنجه. همچنین او یک بار قهرمان هارد کر دبلیو دبلیو اف، هفت بار قهرمان تگ تیم جهان و شش بار قهرمان تگ تیم، و یک بار قهرمان تگ تیم WCW، شده همچنین او برنده‌ی رویال رامبل سال ۲۰۰۷ شد. او توسطدبلیو دبلیو ای به عنوان بهترین مرد، ترسناک‌ترین تمام تاریخ مسابقات، و بهترین کشتی گیر تاریخ مسابقات معرفی شده است. همچنین کالاوی، کسی است که در اولین مسابقه‌ی برند راو بازی کرد.


ادامه مطلب+دانلود
محمد جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۱
آدام جوزف کپلند معروف به ادج (به انگلیسی: Edge) ورزش‌کار کشتی حرفه‌ای در WWE می‌باشد. او کانادایی و متولد ۳۰ آپریل۱۹۷۳ در انتاریو است. وی فعالیت ورزشی خود در این رشته را از سال ۱۹۹۲ میلادی آغاز کرده و تا کنون موفق به کسب کمربندهای بسیاری (11 دوره قهرماني جهان در WWE/WWF)در تمامی رشته‌های زیر مجموعه گردیده است.
نام:adam capland
ادج از بزرگان کمپانی wwe بوده.هست و خواهد بود!تعداد قهرمانی های زیادی دارد (١١ دوره در جهان)و در سال2002 king of the ring را برنده شده است.


ادامه مطلب+دانلود
محمد جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۱
مایکل شان هیتنباتم(به انگلیسی: Shawn Michaels) زاده ۲۲ جولای ۱۹۶۵ (میلادی) یکی از کشتی‌گیران آمریکایی که با نام شان مایکلز مشهور هست و در حال حاضر در ورلد رستلین ایترتیمنت در برند را حضور دارد. مایکلز کریر خود را از سال ۱۹۸۸ در مید سوث رسلینگ آغاز کرد سپس به‌ای دابلیو ای رفت و در آن تگ تیمی را به همراه مارتی جنتی به نام د میدنایت راکرز ساخت و این دو موفق شدن قهرمان ای دابلیو ای تگ تیم بشن چندی بعد مایکلز به ورلد رستلینگ اینترتیمنت رفت.


ادامه مطلب+دانلود
محمد جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۱

رندال کیت اورتن (به انگلیسی: Randal Keith Orton) زاده اول آوریل ۱۹۸۰ (‎۱۲ فروردین ۱۳۵۹) در ناکسویل در ایالت تنسی و لیست شده از ایالت سن لوئیز میزوری در ایالات متحده امریکا است. او یک کشتی گیر حرفه‌ای است که هم اکنون در کمپانی دبلیو دبلیو ای (WWE) مشغول به کار است.


RKO

RANDY ORTONادامه مطلب+دانلود
محمد جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۱

جان فلیکس آنتونی سینا (به انگلیسی: John Felix Anthiny Cena) بازیگر، رپر و کشتی کج کاری در WWE می‌باشد آمریکایی و متولد ۲۳ آپریل ۱۹۷۷ است. وی فعالیت ورزشی خود در کشتی حرفه‌ای این رشته را از سال ۲۰۰۲ میلادی آغاز کرده و تا کنون موفق به کسب کمربندهای بسیاری در تمامی رشته‌های زیر مجموعه گردیده است. او هم اکنون عنوان محبوب ترین کشتی کج کار را با خود یدک می کشد. اوبه عنوان بازیگر هم فعالیت کرده که از آن جمله در فیلم تفنگدار دریایی ایفای نقش کرده است . او در حال حاضر در برند Raw فعالیت میکند و با ماسکد کین استوری سنگینی دارد. جان سینا محبوب ترین کشتی کج کار تاریخ WWE و هچنین لقب کاریزماتیک(جذاب) ترین کشتی گیر دهه 2000 را یدک میکشد.ادامه مطلب+دانلود
محمد جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۱

اسکارگوتیئرز' کشتی کج کار حرفه‌ای است که بیشتر با لقبش ری می‌ستریو شناخته می‌شود. درحال حاضر با کمپانی دبلیودبلیوای قرارداد بسته و در برند راو به اجرای نمایش می‌پردازد. ری می‌ستریو تمرینات خود را زیر نظر عمویش که او نیز کشتی کج کار بود در مکزیک آغاز کرد. تمرکز اصلی او در کشتی کج روی فنون پروازی (high flying) قرار گرفته‌است.
ادامه مطلب+دانلود
محمد جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۱
استن کلد استیو آستین (انگلیسی: ) گشتي گير حرفه اي و بازيگر آمریکایی و برنده 6 دوره قهرماني جهان ميباشد.استیو آستین در نزد خانواده که اون را به سرپرستی گرفتن، در ایالت تکزاس در شهر کوچکی به نام آدنا که در نزدیکی هوستن هست، بزرگ شد. برخی موقع‌ها به نام خانوادگیش ویلیامز مشهور بود.در دبیرستان نشان افتخار ملی دریافت کرد و از دانشگاه آستین بورسیه گرفت، تا تنها بتواند در تیم فوتبال بازی کند. .


ادامه مطلب+دانلود